Nissan GTR Proto Concept

     شرکت یوروکم دستاورد خود در زمینه ی محافظ رنگ خودرو را معرفی کرد. سیستم بسیار پیشرفته فناوری نانوی PTFE یک راه حل منحصر بفرد برای دفع دوده ی جاده, آلودگی, اسید حشرات, فضولات پرندگان, مواد رادیو اکتیو جوی و از همه بدتر نور ماورای بنفش است که باعث میشود رنگ خودرو به تدریج ازبین برود.

     چنین سیستمی قبلاً هرگز در صنعت اتومبیل وجود نداشته است و این شرکت مطمئن است که یک محصول بسیار ضروری برای شبکه ی بازار و فروشندگان خودرو تهیه کرده است. نانوسیل 66 با دارا بودن یک لایه ی مولکولی ثابت علاوه بر بهبود کیفیت ظاهری رنگ, از آن محافظت می کند. این سیستم پیشرفته محافظی از یک پلیمر پیشرفته و نانو ذرات پوشاننده ی آب تشکیل شده است که در ترکیب با هم ویژگی هایی ایجاد می کنند که قبلاً در صنعت محافظت از رنگ خودرو دیده نشده است.

     این روکش رنگ خودرو را شفاف نگه می دارد, از آسیبهای ایجاد شده توسط نور ماورای بنفش و نمک محافظت می کند, باعث می شود شما یک ماشین زیبا داشته باشید و هرگز نیاز به براق کردن آن نداشته باشید.

     این شرکت چنان از کیفیت محصول خود اطمینان دارد که یک گارانتی مادام العمر برای این محصول ارائه می کند. در حال حاضر نگهداری اتومبیل بسیار آسانتر از قبل شده است. آب و صابون به سرعت آلودگی را از روی سطح رنگ شده جذب کرده و به راحتی می توان با استفاده از آب آنها را از سطح شست. این شرکت همچنین یک تمیز کننده ی بدون آب PTFE برای دفع آلودگی و دوده تولید کرده است که استفاده از آن راحت بوده و سازگار با محیط زیست است.

 

نوشته شده توسط علیرضا رحمانیان در ۸۶/۰۴/۱۸ ساعت 5:34 | لينک ثابت |


..:: Copy Right © 2012 هرگونه کپي برداري از مطالب و تصاوير اين وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز است ::..
All Rights Reserved by AutoStation